Salon Masáže Marika v Šumperku nabízí několik druhů masáží:

Vyberte si některou z nabízených masáží a uvolněte třeba ztuhlým svalům, nebo si jen odpočiňte a ulevte od každodenního stresu.

Breussova masáž

Jedná se o jemnou energetickou manuální masáž zad v oblasti páteře. Speciální masérské hmaty uvolňují meziobratlové ploténky a tím se uvolňují nervy, které z páteře vycházejí do celého těla. Účinností masáže napomáhá třezalkový olej, kterým se během Breussovy masáže doslova vpíjí a tím ploténky uvolňuje ještě lépe. Délka masáže je 60 minut.

Indikace – kdy je masáž vhodná
- správné postavení páteře
- vyrovnává záda, uvolňuje napjaté zádové svalstvo fyzické a energické bloky
- je účinnou prevencí onemocnění páteře

Masáž si objednejte na telefonu: +420 732 149 779

Dornova metoda

Je jemná manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta na milimetr přesně uvedou do správné polohy. Současně se tím otevřou brány energie, které mohou v člověku lépe proudit. Už po dvou ošetřeních by se měla dostavit úleva.
Dále může pomoci při bolestech hlavy, krátkozrakosti, střevních potížích, křečových žilách, šumění v uších, závratích.
Ošetření se neprovádí při akutních zánětech, těsně po operacích a při osteoporóze v pokročilém stádiu.
Dornova metoda je doplněna Breussovou masáží na celkové zklidnění a relaxaci organismu po terapii.

Je vhodná pro pacienty:
- bolesti páteře zad, bolesti kloubů
- bolesti v oblasti pánve, kostrče
- u žen při obtížném otěhotnění, bolestivé menstruaci apod.

Masáž si objednejte na telefonu: +420 732 149 779

Těhotenská masáž mandlovým olejem

Těhotné se mohou masírovat až ve 4 měsíci těhotenství. Touto masáží se pomáhá odstranit únavu, stres a svalové napětí. Zmírňuje otoky, ulehčuje adaptaci na změnu v těle matky.

Masáž si objednejte na telefonu: +420 732 149 779

Ce

Čokoládová masáž - zábal

Dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Má vliv na cévní zakončení a v kůži aktivuje látkovou výměnu. Díky čokoládové masáži a zábalu vstřebává tělo přes pokožku vitamíny, aminokyseliny a minerály.

Masáž si objednejte na telefonu: +420 732 149 779

Medová detoxikační masáž zad

Má blahodárný vliv na celé tělo. Je to velmi účinná detoxikační metoda, která odstraňuje toxiny v těla a aktivuje vnitřní orgány. Provádí se na zádech teplým medem. Dokonale prohřeje a uvolní svaly podél páteře. Při masáži dochází kromě očisty organismu také k příznivému ovlivnění vnitřních funkcí orgánů. Působíme především na játra, ledviny a plíce.

Masáž si objednejte na telefonu: +420 732 149 779

Proti migrénová masáž

Tato speciální masérská technika se používá jako prevence bolestí hlavy. Uvolní napětí svalů v oblasti krční páteře a celého ramenního pásu. Provádí se v sedě bez oleje, přes lehké oblečení. Je intenzivní, ale i šetrná. Nedoporučuje se v době migrény ani menší bolesti hlavy.

Masáž si objednejte na telefonu: +420 732 149 779

Bambusové masáže

Při bambusové masáži se používá bambusových tyčí různých velikostí určených pro dané partie těla. Spojením této masáže a Bio olejů, které se při masáži používají. Zažijete úžasnou techniku, která začíná být velice populární u klientely nejen orientálních salonů.

Masáž není vhodná:
- pro velmi štíhlé klienty
- při křečových žilách
- v těhotenství
- při zánětech
- při srdečních problémech

Masáž si objednejte na telefonu: +420 732 149 779

Reflexní masáž chodidel

Pomocí této metody můžeme ovlivnit reflexní body na plosce nohy, které pozitivně působí na celé tělo. Technikou reflexního působení na příslušná místa na plosce nohy můžeme pozitivně ovlivnit veškeré procesy v těla.

Masáž si objednejte na telefonu: +420 732 149 779